Choose fontsize:
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Bir stilisttin yapması gereken görevleri nelerdir sizce?  (Okunma Sayısı 2744 defa)
Aktif Üye
**

« : Mayıs 20, 2007, 12:05:20 ÖÖ »
Arkadaşlar ben 9 aydır stilist olarak bir firmada çalışıyorum.( Şu an çalıştığım 2, işim) Eski iş yerimde çizimlerimi yapar nakış baskı vs gibi işlemler varsa onları takip eder piyasayı gezerek ne var ne yoksa araştırır ve tekrar işime dönerdim.Yani olması gerekenleri yapıyordum ve herkeste memnun kalıyordu.Ama şu anki yerimde resmen fason takipçiliği yapıyorum hangi modelden ne kadar kesilmiş,adetlerini hesaplayarak aksesuar alıyorum nakışçıya iş veriyorum yani partideki işleri (jakron cep nakış vs) yalnız numune değil partiden mal hesaplıyorum.
        Yani yapılması gereken bu değil diye düşünüyorum,arkadaşlar bu işe yeni başladım ama bunlar bana saçma geliyor.İnanın bana insanlara iş vermekten koleksiyonumu hazırlayamıyorum.Siz ne düşünüyorsunuz gerçekten merak ediyorum.Sizce bir stilist tam olarak bu detaylara girmeli mi?
« Son Düzenleme: Ağustos 04, 2007, 09:04:19 ÖS Gönderen: sugar » Logged
8: Undefined index: online
Dosya: /var/www/vhosts/stilistler.com/httpdocs/forums/Themes/phobos/Display.template.php (main sub template - eval?)
Satır: 260